Szkoda Ac (autocasco) po wypadku niemieckiego samochodu w Polsce

 In wypadek samochodowy w polsce

Aktualnie do wypadków niemieckich samochodów na polskich drogach dochodzi równie często jak wozów jeżdżących na polskich rejestracjach w Niemczech. Dotyczy to zarówno sytuacji, w których obywatele Niemiec są poszkodowanymi, jak i sprawcami wypadków. W związku z tym mieszkańcy Niemiec coraz częściej rozwiązują szkody AC (autocasco), do których doszło na polskich drogach.

AC za wypadek niemieckim samochodem

W celu zaspokojenia potrzeb klientów, grupa rzeczoznawców samochodowych MOTOEXPERT proponuje wszystkim osobom, które stały się poszkodowane w wypadku samochodowym, mającym miejsce na terenie Polski, możliwość usunięcia szkody AC zaraz po wypadku – na terytorium Polski. Niemiec, który stał się osobą poszkodowaną w wypadku może zamówić wykonanie niemieckiej oceny technicznej po szkodzie AC, któremuś z lokalnych polskich rzeczoznawców samochodowych, które stale współpracują z rzeczoznawcami niemieckimi z grupy MOTOEXPERT. Polscy rzeczoznawcy, aby zapewnić niemieckiemu klientowi pomoc na najwyższym poziomie, dokonają opinii technicznej w języku niemieckim, zgodnej ze standardami i wymogami, które nakłada niemieckie prawo. W takich okolicznościach, dokonana opinia techniczna będzie podstawą do wypłaty odszkodowania z tytułu szkody AC, które należy się poszkodowanemu. Wszystkie niemieckie towarzystwa zajmujące się ubezpieczeniami, bez przeszkód akceptują dokonane przez rzeczoznawców z Polski opinie techniczne oraz zwracają koszty, które ich klienci ponieśli z tytułu ich zlecenia.

Poszkodowany w wypadku, zlecając wykonanie opinii technicznej po szkodzie AC (autocasco) niemieckim samochodem polskiemu rzeczoznawcy samochodowemu, nie musi się martwić o czas, gdyż likwidacja szkody powstałej w wyniku wypadku rozpoczyna się zaraz po nim. Nie ma konieczności by kierowca transportował swój uszkodzony pojazd do Niemiec, kiedy ten nie zdaje się do użytku. Kierowca może mieć pewność, że funkcjonująca procedura grupy MOTOEXPORT zapewni mu, że oględziny jego wozu związane ze szkodą AC, zostaną wykonane do 7 dni, od kiedy zgłosił się on do polskiego rzeczoznawcy.

Warto dodać, że rzeczoznawcy samochodowi z polskiej sieci MOTOEXPORT są doświadczonymi pracownikami, którzy działają w zgodzie z niemieckim prawem oraz procedurami obowiązującymi w tym kraju. Wszystkie dokonywane przez nich opinie techniczne związane ze szkodami autocasco w Polsce, są respektowane w Niemczech oraz na ich podstawie poszkodowanemu zostaje wypłacone należne odszkodowanie.

Recent Posts

Leave a Comment

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /domains/wypadeksamochodowywpolsce.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 4609