WYPADEK OBCOKRAJOWCA
W POLSCE

Uslugi rzeczoznawcze na terenie Polski

 

  • opiniowanie szkód powypadkowych OC i AC / np. na warunkach niemieckich i po niemiecku i w EUR.
  • sporządzanie niezależnych, precyzyjnych ocen i opinii technicznych / Gutachten
  • wycenę wartości pojazdów (osobowe, ciężarowe, autobusy, busy, przyczepy, itp.)
  • kalkulacje szkód AUTOKASKO  AC i OC po wypadkach i kolizjach drogowych na terenie w Polsce
  • kalkulacje kosztów naprawy uszkodzonych samochodów
  • weryfikacje już wykonanych opinii technicznych i kosztorysów napraw (polskich i niemieckich)
  • rekonstrukcji przebiegu wypadków drogowych
  • pomoc techniczno-prawną
  • inne (na życzenie Klienta)

 

Jako doświadczeni eksperci w zakresie techniki samochodowej i motoryzacji rzeczoznawcy samochodowi MOTOEXPERT przy realizacji każdego zlecenia wykorzystują fachową i specjalistyczną widzę techniczno-prawną oraz opierają się na aktualnie obowiązujących standardach i normach panujących w całej UE. Wykonując niezależne usługi,  np. dla osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych na terenie Polski oraz w Niemczech, Austrii i Szwajcarii – Rzeczoznawcy Samochodowi MOTOEXPERT niejednokrotnie przyczyniają się do prawnie właściwej, szybkiej i prawnie poprawnej likwidacji szkody powstalej w Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami, i do kontaktu z nami!

PORADA TECHNICZNO-PRAWNA GRATIS !

ZAPYTAJ EKSPERTA ! MOWIMY PO POLSKU

Kolizja z obcokrajowcem – jak się zachować?

Kolizja z obcokrajowcem – jak się zachować?

Stłuczka lub kolizja to nieprzyjemne sytuacje, które niestety nie zawsze są zależne od nas. Większość kierowców doskonale wie, jak wtedy postępować. Problem pojawia się jednak w przypadku, kiedy w incydencie uczestniczył również obcokrajowiec. Sprawy się komplikują, a...

czytaj dalej

25 LAT DOŚWIADCZENIA

DZIAŁAMY 24/7

DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ EUROPY

FACHOWA POMOC

Wypadek samochodowy w Polsce

JAKO NIEZALEŻNI RZECZOZNAWCY I EKSPERCI SAMOCHODOWI ZAWSZE DBAMY O INTERES NASZYCH KLIENTÓW.

DZIĘKI WIELOLETNIEMU DOŚWIADCZENIU NASZE USŁUGI REALIZOWANE SĄ W OPARCIU O NAJWYŻSZE STANDARDY JAKOŚCI!

NIE WIESZ CZY TWOJA SPRAWA SIĘ NADAJE ABY PRZEKAZAĆ JĄ RZECZOZNAWCY SAMOCHODOWEMU?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I SKORZYSTAJ Z BEZPŁATNEJ PORADY TECHNICZNO-PRAWNEJ!

WYPADEK LUB KOLIZJA DROGOWA W POLSCE ! OBCOKRAJOWCA - NIEMCA, AUSTRYJAKA / Niemieckie, Austryjackie talice

Kosztorys polskiego ubezpieczyciela wyliczyny jest zawsze w PLN przy stawkach roboczo-godzinowych od 55.00 PLN   do 80.00 PLN  netto. Wycen szkode w MOTOEXPERT w EURO i stawkami roboczogodziny stosowanej w Niemczech ( od 132,00 Euro do 270,60 Euro )

W dzisiejszych czasach coraz częściej dochodzi do wypadków drogowych z udziałem obcokrajowca w tym Niemcow i Austryjakow w Polsce. Kiedy ulegniemy takiemu wypadkowi jesteśmy najczęściej bardzo zagubieni nie wiedząc jak rozpocząć proces likwidacji takiej szkody, aby jej czas był jak najkrótszy a nasz uszkodzony samochód został jak najszybciej naprawiony. Niestety bardzo często popełniamy na samym początku błędy, które nie dość, że wydłużają w nieskończoność proces likwidacji szkody po wypadku komunikacyjnym  w Polsce.  Jest wielu problemów i zajmują czas a otrzymane odszkodowanie może okazać się niewystarczające na poprawna naprawę wszystkich uszkodzeń w Niemczech/Austrii w regionie miejsca zamieszkania obcokrajowca.

Kosztorys polskiego ubezpieczyciela wyliczyny jest bowiem w PLN przy stawkach roboczo-godzinowych od 55.00 PLN   do 80.00 PLN  netto.

Pierwszym i podstawowym błędem jaki popełniamy jest samodzielne zwrócenie się nie bezpośrednio do  Towarzystwa Ubezpieczeniowego sprawcy. On rozpoczynając proces likwidacji szkody dokonuje oględzin uszkodzonego samochodu i wylicza koszt naprawy na warunki polskie w PLN a nie w EURO

Co samo w sobie zaniza wysokosc odszkodowania za szkody w pojezdzie i wydłuża czas likwidacji takiej szkody powstałej w wyniku wypadku drogowego w Polsce.

 

-  ZAPYTAJ EKSPERTA !