+48 600920920 | +49 1603388333 poczta@Rzeczoznawca-Samochodowy24.pl

WYPADEK OBCOKRAJOWCA
W POLSCE

Uslugi rzeczoznawcze na terenie Polski

LIKWIDACJA SZKODY PO WYPADKU W POLSCE Z OC SPRAWCY

LIKWIDACJA SZKODY PO WYPADKU W POLSCE Z OC POJAZDU SPRAWCY,- POSZKODOWANY MIESZKA I ZYJE ZA GRANICA NP. W NIEMCZECH, AUSTRII, SZWAJCARII.

Likwidacja szkody: rozliczenie bezgotówkowe

1. Klient zleca usługę wykonania nimieckiej opinii technicznej sieci MOTOEXPERT i korzysta z pomocy prawnej adwokata lub radcy prawnego z listy partnerskich kancelarii prawnych współpracujących z siecią MOTOEXPERT.

2. Przed wykonaniem usługi Klient otrzymuje formularz zleceniowy i dokument potwierdzający cesję wierzytelności na koszty rzeczoznawcze, których wypełnienie i przesyłanie do sieci MOTOEXPERT w celu zlecenia wykonania powypadkowej lub pokolizyjnej nimieckiej opinii technicznej .

3. Po wykonaniu usługi Klient oraz jego pełnocmocnik otrzymują kompleksową,  nimiecka opinię techniczną wykonaną przez nimieckiego rzeczoznawcę samochodowego z MOTOEXPERT, (nie ma koneiczności uregulowania kosztów rzeczoznawczych przez Klienta). Sieć MOTOEXPERT na podstwie cesji wierzytelności swoich należności będzie dochodziła bezpośrednio od Towarzystwa Ubezpieczeniowego sprawcy zdarzenia np. z polskiego towarzystwa ubezpieczen sprawcy pojazdu z poliscy OC np. PZU, WARTA; ERGO HESTIA lub innach.

4. Wyłącznie w przypadku przedłużonego czasu trwania procedury likwidacyjnej (powyżej 90 dni) lub wydaniu przez Ubezpieczyciela sprawcy zdarzenia odmownej decyzji co do wypłaty odszkodowania, Sieć MOTOEXPERT może zażądad zapłaty należności za wykonanie opinii technicznej od Klienta.

Likwidacja szkody: rozliczenie gotówkowe

1. Klient zleca usługę sieci MOTOEXPERT i nie korzysta z pomocy prawnej adwokata lub radcy prawnego z listy partnerskich kancelarii prawnych współpracujących z siecią MOTOEXPERT.

2. Przed wykonaniem usługi Klient otrzymuje formularz zleceniowy, którego wypełnienie i przesyłanie do sieci MOTOEXPERT w celu zlecenia wykonania powypadkowej lub pokolizyjnej nimieckiej opinii technicznej.

3. Po wykonaniu usługi Klient otrzymuje kompleksową, opinię techniczną wykonaną przez rzeczoznawcę samochodowego z MOTOEXPERT i jest zobowiązany uregulowad koszty rzeczoznawcze gotówkowo (na rachunek/fakturę) – zwyczajowo przelewem.

POMOC PO WYPADKU SAMOCHODOWYM

DOPŁATA DO ODSZKODOWANIA

LIKWIDACJA SZKODY PO WYPADKU W POLSCE Z OC SPRAWCY

WYPADEK SAMOCHODOWY NIEMIECKIM AUTEM W POLSCE

SZKODA AC PO WYPADKU W POLSCE

WYPADEK SAMOCHODOWY ZA GRANICĄ

25 LAT DOŚWIADCZENIA

DZIAŁAMY 24/7

DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ EUROPY

FACHOWA POMOC

Wypadek samochodowy w Polsce

JAKO NIEZALEŻNI RZECZOZNAWCY I EKSPERCI SAMOCHODOWI ZAWSZE DBAMY O INTERES NASZYCH KLIENTÓW.

DZIĘKI WIELOLETNIEMU DOŚWIADCZENIU NASZE USŁUGI REALIZOWANE SĄ W OPARCIU O NAJWYŻSZE STANDARDY JAKOŚCI!

NIE WIESZ CZY TWOJA SPRAWA SIĘ NADAJE ABY PRZEKAZAĆ JĄ RZECZOZNAWCY SAMOCHODOWEMU?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I SKORZYSTAJ Z BEZPŁATNEJ PORADY TECHNICZNO-PRAWNEJ!

WYPADEK LUB KOLIZJA DROGOWA W POLSCE Z UDZIAŁEM OBCOKRAJOWCA

W dzisiejszych czasach coraz częściej dochodzi do wypadków drogowych z udziałem obcokrajowca w Polsce. Kiedy ulegniemy takiemu wypadkowi jesteśmy najczęściej bardzo zagubieni nie wiedząc jak rozpocząć proces likwidacji takiej szkody, aby jej czas był jak najkrótszy a nasz uszkodzony samochód został jak najszybciej naprawiony. Niestety bardzo często popełniamy na samym początku błędy, które nie dość, że wydłużają w nieskończoność proces likwidacji szkody po wypadku komunikacyjnym  w Polsce z udziałem obcokrajowca.  Jest wielu problemów i zajmują czas a otrzymane odszkodowanie może okazać się niewystarczające na właściwą naprawę wszystkich uszkodzeń w Niemczech. Pierwszym i podstawowym błędem jaki popełniamy jest samodzielne zwrócenie się nie bezpośrednio do zagranicznego Towarzystwa Ubezpieczeniowego sprawcy, ale do znajdującego się na terenie Polski jego przedstawiciela (reprezentanta). On rozpoczynając proces likwidacji szkody dokonuje oględzin uszkodzonego samochodu, ale i tak wszystkie decyzje o wypłacie odszkodowania podejmuje właściwe zagraniczne Towarzystwo Ubezpieczeniowe sprawcy, co samo w sobie wydłuża czas likwidacji takiej szkody powstałej w wyniku wypadku w Polsce z udziałem obcokrajowca. ZAPYTAJ EKSPERTA !