WYPADEK OBCOKRAJOWCA
W POLSCE

POMOC PO WYPADKU SAMOCHODOWYM

Kolejne działania po wypadku samochodowym obcokrajowca w Polsce

Czy jako poszkodowany nie z własnej winy na terenie polski mogę skorzystać z pomocy niezależnego rzeczoznawcy MOTOEXPERT ?

Czy jako poszkodowany nie z własnej winy na terenie

wypadku samochodowym obcokrajowca w Polsce

mam prawo skorzystać z pomocy prawnej adwokata?

Czy jako poszkodowany w Polsce muszę sam pokryć koszty pomocy prawnej i koszty rzeczoznawcze?

Czy istnieje możliwość wglądu do opinii technicznej MOTOEXPERT przed jej wydaniem?

Jak długo trwa sporządzanie opinii technicznej przez rzeczoznawcę MOTOEXPERT

W jaki sposób przekazywana jest Klientowi gotowa opinia techniczna?

Jakie są formy zapłaty za wykonanie opinii technicznej przez MOTOEXPERT

25 LAT DOŚWIADCZENIA

DZIAŁAMY 24/7

DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ EUROPY

FACHOWA POMOC

Wypadek  samochodowym obcokrajowca w Polsce

RZECZOZNAWCA SAMOCHODOWY W POLSCE

Kolizja drogowa w Szwajcarii

Kolizja drogowa w Szwajcarii

JAKO NIEZALEŻNI RZECZOZNAWCY I EKSPERCI SAMOCHODOWI ZAWSZE DBAMY  O PRECYZYJNE  WYKONANIE KOSZTORYSU I OPINII TECHNICZNEJ .

DZIĘKI WIELOLETNIEMU DOŚWIADCZENIU NASZE USŁUGI REALIZOWANE SĄ W OPARCIU O NAJWYŻSZE STANDARDY JAKOŚCI STOWARZYSZENIA MOTOEXPERT!

Awaria samochodu w Szwajcarii

Awaria samochodu w Szwajcarii

NIE WIESZ CZY TWOJA SPRAWA SIĘ NADAJE ABY PRZEKAZAĆ JĄ RZECZOZNAWCY SAMOCHODOWEMU?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I SKORZYSTAJ Z BEZPŁATNEJ PORADY TECHNICZNO-PRAWNEJ!

WYPADEK LUB KOLIZJA DROGOWA W POLSCE ! OBCOKRAJOWCA - NIEMCA, AUSTRYJAKA / Niemieckie, Austryjackie talice

Kosztorys polskiego ubezpieczyciela wyliczyny jest zawsze w PLN przy stawkach roboczo-godzinowych od 55.00 PLN   do 80.00 PLN  netto. Wycen szkode w MOTOEXPERT w EURO i stawkami roboczogodziny stosowanej w Niemczech ( od 132,00 Euro do 270,60 Euro )

W dzisiejszych czasach coraz częściej dochodzi do wypadków drogowych z udziałem obcokrajowca w tym Niemcow i Austryjakow w Polsce. Kiedy ulegniemy takiemu wypadkowi jesteśmy najczęściej bardzo zagubieni nie wiedząc jak rozpocząć proces likwidacji takiej szkody, aby jej czas był jak najkrótszy a nasz uszkodzony samochód został jak najszybciej naprawiony. Niestety bardzo często popełniamy na samym początku błędy, które nie dość, że wydłużają w nieskończoność proces likwidacji szkody po wypadku komunikacyjnym  w Polsce.  Jest wielu problemów i zajmują czas a otrzymane odszkodowanie może okazać się niewystarczające na poprawna naprawę wszystkich uszkodzeń w Niemczech/Austrii w regionie miejsca zamieszkania obcokrajowca.

Kosztorys polskiego ubezpieczyciela wyliczyny jest bowiem w PLN przy stawkach roboczo-godzinowych od 55.00 PLN   do 80.00 PLN  netto.

Pierwszym i podstawowym błędem jaki popełniamy jest samodzielne zwrócenie się nie bezpośrednio do  Towarzystwa Ubezpieczeniowego sprawcy. On rozpoczynając proces likwidacji szkody dokonuje oględzin uszkodzonego samochodu i wylicza koszt naprawy na warunki polskie w PLN a nie w EURO

Co samo w sobie zaniza wysokosc odszkodowania za szkody w pojezdzie i wydłuża czas likwidacji takiej szkody powstałej w wyniku wypadku drogowego w Polsce.

 

-  ZAPYTAJ EKSPERTA !