+48 600920920 | +49 1603388333 poczta@Rzeczoznawca-Samochodowy24.pl

WYPADEK OBCOKRAJOWCA
W POLSCE

Uslugi rzeczoznawcze na terenie Polski

SZKODA AC PO WYPADKU W POLSCE

SZKODA AC AUTOKASKO W POLSCE –  PO WYPADKU SAMOCHODOWYM W POLSCE

Obywatele Niemiec coraz częściej, przebywając w Polsce i ulegają różnym zdarzeniom  drogowym (wypadkom, stłuczkom, kolizjom), które następnie są likwidowane z ubezpieczenia Ac (autocasco) właściciela samochodu.

Aby wyjść naprzeciw swoim klientom i wesprzeć ich w tak trudnej chwili sieć rzeczoznawców samochodowych MOTOEXPERT oferuje możliwość wykonania niemieckiej opinii technicznej dla obywateli Niemiec przez polskiego, współpracującego z siecią MOTOEXPERT regionalnego rzeczoznawcę, wykonanie jej w języku niemieckim i zgodnie z niemieckimi przepisami bez koniczności transportowania uszkodzonego samochodu do Niemiec. Rozpoczęcie likwidacji szkody Ac (autocasco) jeszcze w Polsce, bezpośrednio po zdarzeniu. Praktyki stosowane przez sieć rzeczoznawców samochodowych -MOTOEXPERT gwarantują wykonie oględzin uszkodzonego samochodu już w ciągu  1 do 2 -dni od zlecenia. Precyzyjnie wykonana przez rzeczoznawce siec MOTOEXPERT opinia techniczna ( KASKOSCHADENGUTACHTEN ) będzie postawą do wypłaty odszkodowania z tytułu szkody AC (autocasco)

Jaki jest koszt takiej opinii i kto go pokrywa.

Koszt wykonania, przez rzeczoznawce sieci MOTOEXPERT, opinii technicznej po szkodzie AC obywatela Niemiec w Polsce jest najczęściej  niezwlocznie zwracany osobie poszkodowanej przez jego towarzystwo ubezpieczeniowe, ponieważ taka opinia techniczna, wykonana przez MOTOEXPERT, jest najczęściej przez wszystkie niemieckie Towarzystwa Ubezpieczeniowe w pełni akceptowalna i poszkodowani bez problemu otrzymują zgodę na wykonanie takiej niezależnej opinii technicznej jeszcze na terenie Polski.

W przypadku gdy Towarzystwo Ubezpieczeniowe ma jakiekolwiek wątpliwości czy wykonana przez polskiego rzeczoznawcę sieci MOTOEXPERT opinia techniczna będzie zgodna z obowiązującym niemieckim prawem istnieje możliwość aby siec MOTOEXPERT poinformowała to Towarzystwo Ubezpieczeniowe o usługach świadczonych przez MOTOEXPERT wówczas na pewno poszkodowany otrzyma zgodę na wykonie takiej opinii technicznej w celu likwidacji szkody AC (autocasco) przez rzeczoznawcę sieci MOTOEXPERT i stanie się ona podstawą do wypłaty należnego możliwe najwyższego odszkodowania za powstałą szkodę.

Oferta świadczonych przez sieć MOTOEXPERT usług pomaga osobom poszkodowanym w wypadkach lub kolizjach samochodowych w procesie szybkiej i sprawnej likwidacji powstałych szkód i uzyskaniu pelnego  odszkodowania . Wdawane przez nich opinie techniczne są profesjonalne, precyzyjne, objektywne  i zgodne ze stanem faktycznym na podastwie nimieckiej umowy z Autokasko.

POMOC PO WYPADKU SAMOCHODOWYM

DOPŁATA DO ODSZKODOWANIA

LIKWIDACJA SZKODY PO WYPADKU W POLSCE Z OC SPRAWCY

WYPADEK SAMOCHODOWY NIEMIECKIM AUTEM W POLSCE

SZKODA AC PO WYPADKU W POLSCE

WYPADEK SAMOCHODOWY ZA GRANICĄ

25 LAT DOŚWIADCZENIA

DZIAŁAMY 24/7

DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ EUROPY

FACHOWA POMOC

Wypadek samochodowy w Polsce

JAKO NIEZALEŻNI RZECZOZNAWCY I EKSPERCI SAMOCHODOWI ZAWSZE DBAMY O INTERES NASZYCH KLIENTÓW.

DZIĘKI WIELOLETNIEMU DOŚWIADCZENIU NASZE USŁUGI REALIZOWANE SĄ W OPARCIU O NAJWYŻSZE STANDARDY JAKOŚCI!

NIE WIESZ CZY TWOJA SPRAWA SIĘ NADAJE ABY PRZEKAZAĆ JĄ RZECZOZNAWCY SAMOCHODOWEMU?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I SKORZYSTAJ Z BEZPŁATNEJ PORADY TECHNICZNO-PRAWNEJ!

WYPADEK LUB KOLIZJA DROGOWA W POLSCE Z UDZIAŁEM OBCOKRAJOWCA

W dzisiejszych czasach coraz częściej dochodzi do wypadków drogowych z udziałem obcokrajowca w Polsce. Kiedy ulegniemy takiemu wypadkowi jesteśmy najczęściej bardzo zagubieni nie wiedząc jak rozpocząć proces likwidacji takiej szkody, aby jej czas był jak najkrótszy a nasz uszkodzony samochód został jak najszybciej naprawiony. Niestety bardzo często popełniamy na samym początku błędy, które nie dość, że wydłużają w nieskończoność proces likwidacji szkody po wypadku komunikacyjnym  w Polsce z udziałem obcokrajowca.  Jest wielu problemów i zajmują czas a otrzymane odszkodowanie może okazać się niewystarczające na właściwą naprawę wszystkich uszkodzeń w Niemczech. Pierwszym i podstawowym błędem jaki popełniamy jest samodzielne zwrócenie się nie bezpośrednio do zagranicznego Towarzystwa Ubezpieczeniowego sprawcy, ale do znajdującego się na terenie Polski jego przedstawiciela (reprezentanta). On rozpoczynając proces likwidacji szkody dokonuje oględzin uszkodzonego samochodu, ale i tak wszystkie decyzje o wypłacie odszkodowania podejmuje właściwe zagraniczne Towarzystwo Ubezpieczeniowe sprawcy, co samo w sobie wydłuża czas likwidacji takiej szkody powstałej w wyniku wypadku w Polsce z udziałem obcokrajowca. ZAPYTAJ EKSPERTA !