WYPADEK OBCOKRAJOWCA
W POLSCE

Uslugi rzeczoznawcze na terenie Polski

SZKODA AC PO WYPADKU W POLSCE

SZKODA AC AUTOKASKO W POLSCE –  PO WYPADKU SAMOCHODOWYM W POLSCE

Obywatele Niemiec coraz częściej, przebywając w Polsce i ulegają różnym zdarzeniom  drogowym (wypadkom, stłuczkom, kolizjom), które następnie są likwidowane z ubezpieczenia Ac (autocasco) właściciela samochodu.

Aby wyjść naprzeciw swoim klientom i wesprzeć ich w tak trudnej chwili sieć rzeczoznawców samochodowych MOTOEXPERT oferuje możliwość wykonania niemieckiej opinii technicznej dla obywateli Niemiec przez polskiego, współpracującego z siecią MOTOEXPERT regionalnego rzeczoznawcę, wykonanie jej w języku niemieckim i zgodnie z niemieckimi przepisami bez koniczności transportowania uszkodzonego samochodu do Niemiec. Rozpoczęcie likwidacji szkody Ac (autocasco) jeszcze w Polsce, bezpośrednio po zdarzeniu. Praktyki stosowane przez sieć rzeczoznawców samochodowych -MOTOEXPERT gwarantują wykonie oględzin uszkodzonego samochodu już w ciągu  1 do 2 -dni od zlecenia. Precyzyjnie wykonana przez rzeczoznawce siec MOTOEXPERT opinia techniczna ( KASKOSCHADENGUTACHTEN ) będzie postawą do wypłaty odszkodowania z tytułu szkody AC (autocasco)

Jaki jest koszt takiej opinii i kto go pokrywa.

Koszt wykonania, przez rzeczoznawce sieci MOTOEXPERT, opinii technicznej po szkodzie AC obywatela Niemiec w Polsce jest najczęściej  niezwlocznie zwracany osobie poszkodowanej przez jego towarzystwo ubezpieczeniowe, ponieważ taka opinia techniczna, wykonana przez MOTOEXPERT, jest najczęściej przez wszystkie niemieckie Towarzystwa Ubezpieczeniowe w pełni akceptowalna i poszkodowani bez problemu otrzymują zgodę na wykonanie takiej niezależnej opinii technicznej jeszcze na terenie Polski.

W przypadku gdy Towarzystwo Ubezpieczeniowe ma jakiekolwiek wątpliwości czy wykonana przez polskiego rzeczoznawcę sieci MOTOEXPERT opinia techniczna będzie zgodna z obowiązującym niemieckim prawem istnieje możliwość aby siec MOTOEXPERT poinformowała to Towarzystwo Ubezpieczeniowe o usługach świadczonych przez MOTOEXPERT wówczas na pewno poszkodowany otrzyma zgodę na wykonie takiej opinii technicznej w celu likwidacji szkody AC (autocasco) przez rzeczoznawcę sieci MOTOEXPERT i stanie się ona podstawą do wypłaty należnego możliwe najwyższego odszkodowania za powstałą szkodę.

Oferta świadczonych przez sieć MOTOEXPERT usług pomaga osobom poszkodowanym w wypadkach lub kolizjach samochodowych w procesie szybkiej i sprawnej likwidacji powstałych szkód i uzyskaniu pelnego  odszkodowania . Wdawane przez nich opinie techniczne są profesjonalne, precyzyjne, objektywne  i zgodne ze stanem faktycznym na podastwie nimieckiej umowy z Autokasko.

POMOC PO WYPADKU SAMOCHODOWYM

DOPŁATA DO ODSZKODOWANIA

LIKWIDACJA SZKODY PO WYPADKU W POLSCE Z OC SPRAWCY

WYPADEK SAMOCHODOWY NIEMIECKIM AUTEM W POLSCE

SZKODA AC PO WYPADKU W POLSCE

WYPADEK SAMOCHODOWY ZA GRANICĄ

25 LAT DOŚWIADCZENIA

DZIAŁAMY 24/7

DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ EUROPY

FACHOWA POMOC

Wypadek samochodowy w Polsce

JAKO NIEZALEŻNI RZECZOZNAWCY I EKSPERCI SAMOCHODOWI ZAWSZE DBAMY O INTERES NASZYCH KLIENTÓW.

DZIĘKI WIELOLETNIEMU DOŚWIADCZENIU NASZE USŁUGI REALIZOWANE SĄ W OPARCIU O NAJWYŻSZE STANDARDY JAKOŚCI!

NIE WIESZ CZY TWOJA SPRAWA SIĘ NADAJE ABY PRZEKAZAĆ JĄ RZECZOZNAWCY SAMOCHODOWEMU?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I SKORZYSTAJ Z BEZPŁATNEJ PORADY TECHNICZNO-PRAWNEJ!

WYPADEK LUB KOLIZJA DROGOWA W POLSCE ! OBCOKRAJOWCA - NIEMCA, AUSTRYJAKA / Niemieckie, Austryjackie talice

Kosztorys polskiego ubezpieczyciela wyliczyny jest zawsze w PLN przy stawkach roboczo-godzinowych od 55.00 PLN   do 80.00 PLN  netto. Wycen szkode w MOTOEXPERT w EURO i stawkami roboczogodziny stosowanej w Niemczech ( od 132,00 Euro do 270,60 Euro )

W dzisiejszych czasach coraz częściej dochodzi do wypadków drogowych z udziałem obcokrajowca w tym Niemcow i Austryjakow w Polsce. Kiedy ulegniemy takiemu wypadkowi jesteśmy najczęściej bardzo zagubieni nie wiedząc jak rozpocząć proces likwidacji takiej szkody, aby jej czas był jak najkrótszy a nasz uszkodzony samochód został jak najszybciej naprawiony. Niestety bardzo często popełniamy na samym początku błędy, które nie dość, że wydłużają w nieskończoność proces likwidacji szkody po wypadku komunikacyjnym  w Polsce.  Jest wielu problemów i zajmują czas a otrzymane odszkodowanie może okazać się niewystarczające na poprawna naprawę wszystkich uszkodzeń w Niemczech/Austrii w regionie miejsca zamieszkania obcokrajowca.

Kosztorys polskiego ubezpieczyciela wyliczyny jest bowiem w PLN przy stawkach roboczo-godzinowych od 55.00 PLN   do 80.00 PLN  netto.

Pierwszym i podstawowym błędem jaki popełniamy jest samodzielne zwrócenie się nie bezpośrednio do  Towarzystwa Ubezpieczeniowego sprawcy. On rozpoczynając proces likwidacji szkody dokonuje oględzin uszkodzonego samochodu i wylicza koszt naprawy na warunki polskie w PLN a nie w EURO

Co samo w sobie zaniza wysokosc odszkodowania za szkody w pojezdzie i wydłuża czas likwidacji takiej szkody powstałej w wyniku wypadku drogowego w Polsce.

 

-  ZAPYTAJ EKSPERTA !